Datoru Centrs

00.00€
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs!
Sākums / Veikala noteikumi

Veikala noteikumi

Preces pasūtīšana

Mūsu Interneta veikalā www.datorucentrs.lv izvēlieties preci(-es), norādiet to daudzumu, ielieciet grozā (groziņa ikona), dodieties uz „Pirkuma grozs” un nospiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”. Uz savu e-pastu Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu. Lūdzam obligāti sagaidīt zvanu no mūsu menedžera pirms rēķina apmaksas - parasti tas notiek vienas darba dienas laikā. Ar menedžeri Jūs varēsiet vienoties par precīzu preču apjomu, cenu, piegādes laiku un izmaksām.  

Tālrunis – 65235131, 65235141, 29422227 (tikai darbadienās no 9:00 līdz 18:00)

Epasts – veikals@datorucentrs.lv

Adrese – Draudzības aleja 9, Jēkabpils, Latvija, LV5201

 

Pasūtījumi tiek pieņemti gan no privātpersonām, gan no juridiskām personām. 

 

Norēķinu veidi

Ar bankas pārskaitījumu
   Priekšapmaksa. Ja Jums nav noslēgts līgums ar  SIA ‘‘Datoru centrs’’ , tad ir jāizmanto šo maksājuma veidu. Jūs varat veikt apmaksu banku filiālēs vai izmantojot internetbanku. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemsiet rēķinu un preču pavadzīmi. 

   Pēcapmaksa. Ja Jums ir noslēgts pēcapmaksas līgums ar SIA ‘‘Datoru centrs’’  , tad varat izmantot šo maksājuma veidu. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums par preču piegādes laiku. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi. Apmaksu jāveic līdz pavadzīmē norādītajam termiņam. Jūs varat veikt apmaksu banku filiālēs vai izmantojot internetbanku.

Skaidrā naudā
   Šo maksājuma veidu Jūs varat veikt tikai mūsu veikalā un tikai par precēm, kuras atrodas mūsu noliktavā.

Ar bankas karti

Līzings
   Izmantojot līzinga kompānijas pakalpojumus (ESTO, HOLM un InCREDIT GROUP). Noformēšana uz vietas veikalā.

 

Pasūtījumu piegāde

Preču piegāde Jēkabpilī:
   Preci var iegādāties uz vietas veikalā bez maksas darbadienās no 9.00-18.00, sestdienās no 10.00-14.00. Piegādes maksa Jēkabpils pilsētas robežās 3.00€, pirkumam virs 35.00€ piegāde bez maksas. Ja prece ir veikalā, tās piegāde tiek nodrošināta 5 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Preces piegādā darbadienās no pirmdienas līdz piektdienai. 

Preču piegāde Latvijas teritorijā: 
   Preču piegāde Latvijas teritorijā tiek īstenota ar pasta termināļu starpniecību. Latvijas teritorijā preces piegādā 48 stundu laikā.
   Ja pasūtījums ir noformēts līdz 12.00 dienā, prece tiek piegādāta nākamajā dienā.
   Preces piegādā tikai pēc pilnas priekšapmaksas saņemšanas vai preces iegādes līzingā.
   Maksa par preču piegādi Latvijas teritorijā 6.99€*
     *Par precīzu pasūtījuma piegādes maksu Jūs informēs mūsu menedžeris tā pieteikšanas un noformēšanas laikā.

 

Garantija

 

  Pirms pirkumu
  Pirms iegādāties preci, pircējam ir jāpārliecinās vai izvēlētā prece atbilst viņa vajadzībām. Preces, kuru izvēli ir veicis pats pircējs, bet kuras neatbilst viņa vajadzībām, SIA Datoru centrs nemaina un naudu neatgriež.
  Pārbaudot vai prece atbilst pircēja vajadzībām, jāprecizē vai preces raksturlielumi atbilst pircēja vajadzībām, vai ražotājs paredzējis preces lietošanu pircēja plānotajos apstākļos, vai preces garantijas termiņš un apkalpošanas servisa līmenis atbilst pircēja vēlmēm.
  Ja visa vajadzīgā informācija nav pieejama pie preces apraksta, pircējam jākonsultējas pie SIA Datoru centrs tirdzniecības personāla.

 

  Veicot pirkumu
  Veicot pirkumu pircējam ir jāpārliecinās vai viņam tiek izsniegti pirkumu apliecinoši dokumenti — kases čeks vai pavadzīme.
  Veicot pirkumu pircējam ir tiesības saņemt bezmaksas konsultācijas par nepieciešamo preces tehnisko apkopi un ekspluatācijas noteikumiem.

 

  Preces lietošanas laikā
  Lietojot iekārtu pircējam jāievēro preces lietošanas noteikumi, kādi tie ir aprakstīti konkrētās iekārtas pavaddokumentos vai kādi tie ir šāda tipa iekārtām.
  Prece nedrīkst tikt lietota apstākļos, kādus tos nav paredzējis ražotājs (piemēram, iekārta, kas paredzēta lietošanai telpās, nedrīkst tikt lietota ārpus telpām).

 

  Vispārējie noteikumi
  SIA Datoru centrs garantē preces vai tās komplektējošo daļu bezmaksas remontu noteiktā garantijas termiņa laikā vai preces apmaiņu, ja remonts nav iespējams.
  Garantijas remontam preci var nodot  SIA Datoru centrs veikalā.
  Remontējamo preci uz veikalu un no veikala pircējs nogādā pats (ja pirkuma dokumentos nav norādīts citādi).  SIA Datoru centrs var veikt preces transportēšanu vai servisu klienta telpās par transportu piestādot atsevišķu rēķinu atbilstoši spēkā esošajam servisa darbu cenrādim.
  Pirms preces vešanas uz servisu vēlams pārliecināties par servisa darba laikiem un iespējamajiem remonta veikšanas laikiem.
  Remonta darbu termiņi tiek saskaņoti preci nododot remontā.

Tiesības uz bezmaksas remontu pircējs zaudē, ja:
   •    ir beidzies dokumentos (vai normatīvajos aktos) norādītais garantijas termiņš;
   •    uz preces ir bojātas garantijas uzlīmes vai plombas;
   •    garantijas talonā norādītais preces nosaukums vai sērijas numurs nesakrīt ar preces sērijas numuru;
   •    garantijas pretenzijas iesniedzējs nevar uzrādīt pirkuma un/vai atbilstoši aizpildītus garantijas dokumentus;
   •    bojājumu ir izraisījusi nepareiza iekārtas ekspluatācija un pārbūvēšana (garantija zaudē spēku tikai attiecībā uz tām iekārtas daļām, kuras ir ietekmējuši augšminētie cēloņi);
   •    bojājumus vai funkcionālus traucējumus radījusi neatbilstošu vai nekvalitatīvu ekspluatācijas materiālu lietošana;
   •    pircējs mēģinājis remontēt iekārtu paša spēkiem;
   •    precei ir mehāniski bojājumi;
   •    precē ir redzamas šķidruma iekļūšanas pēdas vai precē ir iekļuvis kāds svešķermenis;
   •    preces bojājumi ir radušies dabas stihijas, ugunsgrēka vai sadzīves faktoru rezultātā;
   •    preces bojājumi ir radušies nepareiza barošanas sprieguma izmantošanas rezultātā, kā arī, ja trešās puses vai neatkarīgu iemeslu dēļ radies pārspriegums barošanas vai komunikāciju tīklā.
   •    defekti radušies no ražotāja un pārdevēja neatkarīgu iemeslu dēļ;
   •    iekārtai nav savlaicīgi veiktas visas regulārās tehniskās apkopes (ja tādas paredzētas ekspluatācijas noteikumos).

  Ja remonta laikā tiek konstatēti preces bojājumi, kas neattiecas uz garantijas remontu, SIA Datoru centrs  ir tiesīgs prasīt no pircēja samaksu par veiktajiem darbiem un nepieciešamajām rezerves daļām iepriekš ar pircēju saskaņojot remonta izmaksas.
  Ja tiek konstatēts, ka pircējs garantijas remontu pieteicis sniedzot servisam maldinošu informāciju, SIA datoru servisam ir tiesības piestādīt pircējam rēķinu par veiktajiem darbiem  iepriekš to nesaskaņojot.
  Preces maiņa garantijas ietvaros neietver maināmās preces sākotnējā garantijas laika pagarināšanu.
  Garantijas saistības neattiecas uz tehnikas morālo novecošanu.
  Ja datortehnikas funkcionēšanas kļūmju cēlonis ir nepareiza vai nelicencētas programmatūras lietošana, SIA Datoru centrs ir tiesīgi par veiktajiem remontdarbiem piestādīt atsevišķu rēķinu nesaskaņojot to ar pircēju.
  SIA Datoru centrs ir tiesības neatdot pircējam remontā nodoto preci, ja klients tam paredzētājā kārtībā nav izpildījis savas maksājumu saistības pret SIA Datoru centrs.