Datoru Centrs

00.00€
Jūsu pirkuma grozs ir tukšs!
Sākums / Daudzfunkciju printeris EPSON L4160 EcoTank ITS

Daudzfunkciju printeris EPSON L4160 EcoTank ITS

Zīmols: Epson
Preces kods: DPRNEPJTIN050
Pieejamība: Ir pieejams

298.00€

Bez Nodokļa: 246.28€

Apraksts

Drukāšana bez kasetnēm

Iepazīstieties ar Epson jaunās paaudzes printeri bez kasetnēm. Šī trīsfunkciju ierīce ar Wi-Fi Direct funkciju ir viegli lietojama, kompakta un nodrošina abpusējo drukāšanu.

 • Tintes daudzums ir pietiekams trīs gadiem1
 • Īpaši ekonomiska drukāšana
 • Trīsfunkciju ierīce ar šķidro kristālu displeju

Šis EcoTank ITS printeris bez kasetnēm ir veidots jūsu ērtībām, un tā komplektācijā ietilpst tinte, kuras pietiks līdz pat trim gadiem1. Šis uzticamais un viegli lietojamais modelis piedāvā lielisku risinājumu darbīgām ģimenēm, tam ir moderna tintes uzpildes sistēma, un jaunās tintes pudeles ir veidotas tā, lai minimizētu izliešanas un nosmērēšanās risku. Tam ir arī 3,7 cm liels šķidro kristālu displejs, SD kartes lasītājs, un tas nodrošina abpusējo drukāšanu.

Pārskats

Drukāšana bez kasetnēm
Veiciet uzpildi retāk, izmantojot šo EcoTank ITS printeri. Tas izmanto īpaši augstas ietilpības tintes tvertnes, lai pilnībā atbrīvotos no nepieciešamības izmantot kasetnes.

Īpaši ekonomisks
Trīs pilni gadi1 — lūk, cik ilgi jūs varat strādāt, neiegādājoties papildu tinti printerim L4160. Nodrošinot īpaši zemas izmaksas par lapu, tas ļauj izdrukāt līdz pat 14 000 melnbaltu un 5200 krāsainu lapu, izmantojot komplektācijā iekļauto tinti2.

Iepazīstiet nākamo paaudzi
Pateicoties tam, ka tintes tvertne ir novietota printera priekšpusē, šis jaunais dizains ir kompakts, ļauj ērti veikt uzpildi un viegli apskatīt atlikušās tintes līmeni. Tam ir moderna tintes uzpildes sistēma, kas ir veidota, lai minimizētu tintes izliešanas un nosmērēšanās risku. Jaunajās pudelēs ir ieviests mehānisms, kas nodrošina, ka tikai pareizās tvertnes tiek uzpildītas ar atbilstošo krāsu. Pateicoties pigmentu melnajām un krāsu tintēm, tas rada izteiksmīgu, skaidru tekstu un dzīvīgas krāsas.

Drukājiet, lai kur jūs atrastos
Izmantojot Wi-Fi un Wi-Fi Direct funkcijas, jūsu printeris var saņemt dokumentus no viedierīcēm, lai tos izdrukātu, izmantojot lietotni Epson iPrint33.

Kvalitatīvs rezultāts
Pateicoties Micro Piezo drukas galviņai, EcoTank nodrošina uzticamu drukas risinājumu. Tam tiek nodrošināta viena gada standarta garantija un līdz pat trīs gadu papildu garantija5.

Galvenās iezīmes

 • Tinte līdz pat trīs gadiem1
  Komplektācijā ietilpstošais tintes daudzums ir līdzvērtīgs līdz pat 60 kasetnēm4
 • Īpaši ekonomiska drukāšana
  Izdrukājiet līdz pat 14 000 melnbaltu un 5200 krāsainu lapu2
 • Nākamās paaudzes tintes uzpildes sistēma
  Izbaudiet ērtu un tīru uzpildi ar modernajām tintes pudelēm
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct un lietotnes
  Drukājiet no mobilajām ierīcēm
 • Trīsfunkciju ierīce ar šķidro kristālu displeju
  Drukāšana, kopēšana, skenēšana un abpusējā drukāšana

1. Tintes daudzums trīs gadiem EcoTank ITS mājas un biroja printeriem ir aprēķināts, pieņemot, ka vidēji mēnesī tiek drukātas 290 lapas. Aprēķinu pamatā ir zemākā melnās tintes produktivitāte šādos printeru modeļos: L4150, L4160, L6160, L6170, L6190.

2. Minētā produktivitāte ir ekstrapolēta, ņemot vērā Epson oriģinālo metodoloģiju no testa modeļu drukas simulācijas, kas tiek nodrošināti standartā ISO/IEC 24712. Minētās produktivitātes pamatā NAV standarta ISO/IEC 24711 dati. Minētā produktivitāte var atšķirties atkarībā no drukājamiem attēliem, izmantotā papīra veida, drukāšanas biežuma un apkārtējās vides apstākļiem, piemēram, temperatūras. Veicot printera sākotnējo iestatīšanu, noteikts tintes daudzums tiek izlietots drukas galviņu sprauslu uzpildei, tāpēc sākotnēji iekļautā komplekta produktivitāte var būt zemāka.

3. Nepieciešams bezvadu savienojums ar internetu. Plašāku informāciju, tostarp par nodrošinātajām valodām un ierīcēm, skatiet vietnē www.epsonconnect.eu

4. Salīdzinošā tintes kasetņu aprēķina pamatā ir zemākās produktivitātes kasetne, kas tika izmantota 20 konkurējošos A4 tintes printeros saskaņā ar IDC EMEA Hardcopy Tracker (2016. gada 4. ceturkšņa dati) periodā no 2016. gada janvāra līdz 2016. gada decembrim. Aprēķins tika veikts, konkurentu standarta kasetnes produktivitāti dalot ar vidējo Epson ITS Ecotank printera komplekta produktivitāti.

5. Ir spēkā noteikumi un nosacījumi. Papildinformāciju skatiet vietnē www.epson.eu/extended-warranty

 
 

Rakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla: